Про компанiю
Товариство «АДРЕМ» засноване в 2003 р.


Ми працюємо на ринку Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Житомирської областей зі збуту засобів кріплення з 2003 р. і є одним з лідерів постійного дотримування асортименту цієї галузі. Пропонуємо Вам високоякісну кріпильну продукцію наступних виробників: OMAX, Fischer, Wkret-met, GUNNEBO та інших. В наявності більше тридцяти торгових марок ручного та електроінструменту: MAKITA, Metabo, AEG, AL-KO, IRWIN, Vago, INTERTOOL, TRUPER, STANLEY, BAHCO, KAPRO, JUCO, Центроінструмент, ЗЕНИТ, Forte, ФІОЛЕНТ, HYUNDAI, та багато інших. Значний сегмент продажу займає будівельна хімія (піни, силікони, герметики) CONTOUR, imPulse. За врахуванням ваших потреб можливе привезення товару під замовлення. А також завжди у продажу абразивний папір та сітка виробників Klingspor (PS30D (Gipex), ALOTEX, Clotex, AQUA) та високоякісна продукція Запорізького Абразивного Заводу. Пріоритети фірми – не лише торгівля з постійним розширенням асортименту, але й моніторинг ринку та співпраця з клієнтами, що враховує їхні потреби і побажання.
Задачі, вирішення яких для нас є першочерговим обов’язком:
  1. Задовольнити потреби як потенційного клієнта, так і кінцевого споживача;
  2. Забезпечити оперативність доставки замовленого товару у повному об’ємі;
  3. Допомагати клієнтам вирішувати технічні труднощі, пов’язані з використанням засобів кріплення чи інструменту;
Ми пропонуємо продукцію у середньому ціновому сегменті стандартної та спеціальної кріпильної техніки, а також різноманітні підручні засоби для ремонту та будівництва. Наші пропозиції особливо привабливі для гуртових покупців, що передають нашу продукцію до кінцевого споживача, а також для будівельних організацій та працівників по встановленню вікон та інших виробів з ПВХ.
Діяльність компанії «АДРЕМ» стоїть на тій позиції, де покупець, суспільство і власне сама компанія дотримуються взаємовигідних інтересів. Тут споживачі, які надають перевагу доступній та недорогій продукції, а також і ті, що схиляються до вибору високоякісних товарів з найкращими експлуатаційними якостями, - всі вони мають змогу придбати у нас бажане.

 

Makita       AL-KO       AEGДиректор
Вадим Яковчук
Павло Квасік
Павло Квасік
Менеджер з постачання
Максим Дзекан
Максим Дзекан
Менеджер по Волинській обл.

Валентин Яковюк
Менеджер по Рівненській обл.
Володимир Ващук
Володимир Ващук
Менеджер по Волинській обл.

Володимир Погребняк
Володимир Погребняк
Менеджер по Житомирській обл.

 Михайло Шевцов
Михайло Шевцов
Бренд-менеджер MAKITA, Metabo, AL-KO 


Оксана Медвідь
Менеджер

Ніна Корнійчук
Головний бухгалтер